Centrum terapii i informacji
I Ogólnopolska Konferencja PAD

6 maja 2017 roku w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251 odbędzie się I Ogólnopolska konferencja PAD - Psychika a Dietetyka, czyli jak wypełnić lukę pomiędzy tym co wiemy, a tym co jemy.
Konferencja powstaje z myślą stworzenia miejsca pozwalającego na wymianę wiedzy i spostrzeżeń badawczych w tematyce żywieniowej, ze szczególnym uwzględnieniem oddziaływań spożywanego pokarmu na stan psychiczny i fizyczny. 
Pojęcie dietetyki i towarzyszącej jej, nieco w cieniu, psychodietetyki zaczyna zakorzeniać się w społecznej świadomości w coraz większym stopniu, w związku z czym, istnieje potrzeba edukacji zarówno personelu medycznego, jak i rozszerzania świadomości osób ze środowiska pozamedycznego. Konferencja skierowania jest w głównej mierze do lekarzy, psychologów, dietetyków, psychodietetyków, psychoterapeutów i trenerów personalnych, ale postaramy się, aby zagadnienia zaprezentowane zostały w sposób przystępny również dla osób niezwiązanych profesjonalnie z tematem.

 

Więcej informacji pod podanym linkiem: https://www.facebook.com/events/1914251042139142/

Nasi Partnerzy