Centrum terapii i informacji
Półroczna grupa rozwojowa dla osób odchudzających się

Będziemy się spotykać od kwietnia do września (łącznie 10 spotkań, 1 lub 2 warsztaty w miesiącu). Szczegóły ustalimy na pierwszym spotkaniu.

Być może bezskutecznie odchudzasz się lub tracisz kilogramy i z powrotem je zyskujesz. Masz wrażenie, że wciąż jesteś na diecie, a waga stoi w miejscu.

Może wydawać Ci się, że Twoje problemy znikną, jeśli tylko uzyskasz określona masę ciała. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Uporządkowanie swoich myśli i emocji sprawia, że utrzymanie prawidłowej wagi przychodzi naturalnie.

W trakcie warsztatów odkryjesz przyczyny, z powodu których trudno Ci osiągnąć (równo)wagę. Oraz znajdziesz sposoby na to, by to zmienić. Przestać zajadać emocje, oswoić stres, wypracować zdrowe nawyki, rozwijać samoakceptację.

Wspólnie z innymi uczestnikami odkryjesz, jak wzmacniać motywację i wprowadzać zmiany w życie.

Prowadząca: Martyna Majorowicz. Sama o sobie:

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, trenerem. Prowadzę konsultacje indywidualne oraz warsztaty grupowe.

Ukończyłam Psychologię na UAM oraz Psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS. Swoje umiejętności doskonaliłam w Szkole Racjonalnej Terapii Zachowania oraz na szkoleniach z zakresu Dialogu Motywującego. Ciągle się uczę. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt.

Bliskie jest mi podejście, które zakłada, że nasze myśli, emocje i ciało tworzą całość. Prowadząc warsztaty w CTZO towarzyszę uczestnikom w znajdowaniu równowagi i spełnienia we wszystkich tych obszarach.

Więcej informacji o mnie znajdziesz na moim profilu https://web.facebook.com/litehousepsychodietetyka/ oraz na stronie http://litehouse.pl/

Zgłoszenia: na adres kontakt@ctzo.org

Koszty: 35zł/spotkanie płatne z góry na konto podane na tydzień przed pierwszym spotkaniem (łącznie 350zł)

Minimalna ilość uczestników: 4 osoby. Przedział wiekowy dostosowujemy do zgłaszających się osób.

Miejsce i czas: gabinet CTZO na ul. Dąbrowskiego 49/13 (rynek Jeżycki), w środy od 20:00 do 21:30 (co drugi/ trzeci tydzień)


Ramowy plan spotkań

1. Poznajmy się
2. Rola i funkcje jedzenia w moim życiu
3. Mój cel i motywacja
4. Moje nawyki związane z jedzeniem
5. Jedzenie a stres
6. Jedzenie a emocje
7. Moje przekonania związane z jedzeniem
8. Moje ciało to ja
9. Mój plan zmiany
10. Podsumowanie i zamknięcie grupy

Szczegółowy zakres tematyczny ustalimy wspólnie na pierwszym spotkaniu.

Nasi Partnerzy