Centrum terapii i informacji
Grupa wsparcia 2018/2019r

URUCHAMIAMY NABÓR NA GRUPĘ WSPARCIA DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI JEDZENIA! 

 

Kiedy: od października 2018r do maja 2019r z częstotliwością dwóch spotkań w miesiącu (jedno w maju 2019r).

Koszty: 30zł/spotkanie płatne z góry na konto podane na tydzień przed pierwszym spotkaniem (łącznie 450zł)

👩 Minimalna ilość uczestników: 4 osoby. Przedział wiekowy dostosowujemy do zgłaszających się osób.

Miejsce i czas: gabinet CTZO na ul.Dąbrowskiego 49/13 (rynek Jeżycki), w środy od 20:00 do 21:30.

Korzyści:

Udział w spotkaniach grupy da Ci możliwość poznania osób, które łączy podobny problem i chęć poradzenia sobie z nim.

W trakcie warsztatów poznasz sposoby panowania nad emocjami i radzenia sobie ze stresem, tym w głowie i tym w ciele. Dowiesz się, jak rozwijać samoakceptację, jak dbać o siebie i tworzyć satysfakcjonujące relacje.

Znajdziemy sposób na to, jak rozmawiać z bliskimi i skąd czerpać wsparcie. Wspólnie z innymi uczestnikami odkryjesz rozwiązania na to, jak wzmacniać motywację i mobilizować siły do realizacji marzeń.

Prowadząca: Martyna Majorowicz. Sama o sobie:

"Jestem psychologiem i trenerem.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz studia podyplomowe z zakresu Psychodietetyki na Uniwersytecie Humanistyczno – Społecznym SWPS. Swoje umiejętności doskonaliłam w Szkole Racjonalnej Terapii Zachowania oraz na szkoleniach z zakresu Dialogu Motywującego. Aktualnie jestem w trakcie zdobywania kwalifikacji psychoterapeutycznych, w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt.

Bliskie jest mi podejście holistyczne, które zakłada, że nasze myśli, emocje, ciało i relacje tworzą całość. Prowadząc warsztaty w CTZO towarzyszę moim klientom w znajdowaniu równowagi i spełnienia we wszystkich tych obszarach".

Zgłoszenia: na adres kontakt@ctzo.org


UWAGA! Grupa nie zastępuje psychoterapii a jest jej uzupełnieniem! W przypadku podejrzenia zaburzeń jedzenia i nie byciu obecnie w terapii przed zapisem obowiązuje konsultacja w CTZO weryfikująca, czy grupa będzie adekwatna do skali zgłaszanych problemów oraz stanu zdrowia uczestnika., jak również zapotrzebowania na terapię. 

Nasi Partnerzy